Strona Główna / Aktualności

BumpIn Social Bar

powered by
Bumpin
Aktualności
WKB Spanish Open PDF  Array Drukuj Array

2 lutego w Barcelonie (Hiszpania), z udziałem ponad 200 zawodników z 5 państw reprezentujących organizacje WKB, IFK, Oyama Karate odbył się Otwarte Mistrzostwa Hiszpanii. Zawodniczki Leżajskiego Klubu Kyokushin Karate z sekcji w Nowej Sarzynie zdobyły 3 złote medale. Oliwia Wojtas wywalczyła złoty medal w konkurencji kumite w kategorii juniorki 14-15 lat – 50kg oraz zdobyła złoto w konkurencji kata. Aleksandra Koszałka wywalczyła złoty medal w kumite w kategorii juniorki 12-13 lat – 40kg.
Więcej…
 
Turniej w Stolicy Wikliny PDF  Array Drukuj Array

26 stycznia 2019 r. w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem odbył się VIII Międzynarodowy Turniej Kyokushin Karate o Puchar Burmistrza „Polskiej Stolicy Wikliny”. W imprezie, której byliśmy organizatorem udział wzięło ponad 200 zawodników z organizacji WKB, IKO Matsushima, WKO, Kyokushin-kan, IFK i Oyama z 24 klubów karate z Łotwy i Polski. Turniej był otwarty dla wszystkich organizacji karate pełno kontaktowego i został przeprowadzony we wszystkich kategoriach KUMITE wg pełnych tzw. „JAPOŃSKICH” przepisów kyokushin.
Więcej…
 
Zimowe Seminarium WKB PDF  Array Drukuj Array

W dniach 11-13 stycznia 2019 roku u podnóża Tatr w miejscowości Murzasichle odbyło się III Zimowe Seminarium World Kyokushin Budokai Poland. Były to trzy bardzo pracowite dni dla uczestników obozu. Zgrupowanie miało na celi z jednej strony przygotowanie do egzaminu na stopnie kyu i dan z drugiej strony przeprowadzenie kompleksowego szkolenia dla sędziów z przepisów WKB. Treningi przygotowujące do egzaminu prowadziła sensei Agnieszka Winek. Seminarium sędziowskie przygotował i prowadził sensei Tomasz Mendoń. Seminarium sędziowskie obejmowało zarówno wiedzę teoretyczne jak i zajęcia praktyczne, wszystko poparte prezentacją multimedialną. Podsumowaniem obu modułów były egzaminy. Wielogodzinny i ciężki egzamin na stopnie kyu i dan zdali wszyscy przystępujący.
Więcej…
 
Życzenia Świąteczne PDF  Array Drukuj Array

 
Puchar Polski 2018 PDF  Array Drukuj Array

Drużynowe srebro w Pucharze Polski!
8 grudnia 2018 w Szczecinku odbył się Puchar Polski Karate Kyokushin. W imprezie wzięło udział 460 zawodników z 76 klubów zrzeszonych w Polskim Związku Karate. Ekipa zawodników Leżajskiego Klubu Kyokushin Karate przywiozła 5 medali oraz drużynowe wice mistrzostwo Pucharu Polski juniorów, juniorów młodszych i młodzików oraz tytuł najlepszej zawodniczki tej imprezy.
Więcej…
 
Puchar Stolicy Wikliny PDF  Array Drukuj Array

26 stycznia 2019 roku w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem odbędzie się Międzynarodowy Turniej Karate o Puchar Burmistrza „Polskiej Stolicy Wikliny”. Sportowe zmagania już po raz ósmy zorganizuje Leżajski Klub Kyokushin Karate oraz samorząd Rudnika nad Sanem. Zapraszamy wszystkie kluby Kyokushin bez względu na reprezentowaną organizację.
Więcej…
 
6 medali na Pucharze Europy PDF  Array Drukuj Array

W dniach 24-25 listopada w Warszawie na Pucharze Europy w Karate Kyokushin reprezentantki Leżajskiego Klubu Kyokushin Karate z sekcji w Nowej Sarzynie wywalczyły cztery złote i dwa srebrne medale. Po rywalizacji w kumite i kata z zawodniczkami z Białorusi, Bułgarii, Grecji, Niemiec, Izraela, Szwajcarii, Łotwy, Słowacji, Rumunii, Kazachstanu, Rosji, Hiszpanii, Ukrainy, Czech oraz Polski - Oliwia Wojtas została dwukrotną złotą medalistką Pucharu Europy, Natalia Kondeusz zdobyła złoty medal w kumite i srebrny w kata, Julia Żak złoto w kumite, a Anna Szczuka swój start w kumite zakończyła na drugim miejscu.
Więcej…
 
Przyszli Mistrzowie PDF  Array Drukuj Array


 
Mistrzostwo Polski po raz kolejny PDF  Array Drukuj Array

5 medali i tytuł Mistrzyni Polski przyjechał do Nowej Sarzyny.

Mistrzostwa Polski Młodzieżowców 18-21 lat oraz Juniorów 16-17 lat, które odbyły się 10 listopada 2018 roku w Ełku za nami. W turniejach startowało 192 karateka z 62 klubów zrzeszonych w Polskim Związku Karate. Świetnie zaprezentowali się zawodnicy nowosarzyńskiej sekcji Leżajskiego Klubu Kyokushin Karate, którzy w kumite (walka) zdobyli 5 medali.  Julia Żak, Anna Szczuka, Hubert Fleszar i Kewin Maczuga,  w swoich kategoriach wiekowo wagowych wywalczyli brązowe medale. Wisienką na torcie jest wynik  jaki osiągnęła aktualna Mistrzyni Europy - Natalia Kondeusz, która przebojowo zdobyła złoty medal i tytuł Mistrzyni Polski w kategorii Młodzieżowiec U21 do 65 kg.

Więcej…
 
XI Turniej w Gorzycach PDF  Array Drukuj Array

3 listopada 2018r. w Gorzycach odbył się XI Powiatowy  Turniej Karate Kyokushin.  Organizatorem imprezy był Gorzycki Klub Karate Kyokushin kierowany przez sensei Krzysztofa Ostrowskiego. W zawodach udział wzięło 115 karateka z okolicznych klubów karate, w śród których była również ekipa zawodników z Leżajskiego Klubu Kyokushin Karate. Reprezentanci leżajskiego Klubu zdobyli jedenaście pierwszych, trzy drugie i dziesięć trzecich miejsc na podium. Poziom rywalizacji był bardzo wysoki, tempo walk i akcje emocjonujące. Gratulujemy występu wszystkim naszym zawodnikom, bo każdy z nich zostawił serce na macie, a same ich walki stały na wysokim poziomie sportowym.
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 32

Dziękujemy za pomoc
w popularyzacji
KARATE KYOKUSHIN
Find us on Facebook