Strona Główna / Strona Główna / XI Turniej w Gorzycach

BumpIn Social Bar

powered by
Bumpin
XI Turniej w Gorzycach PDF  Array Drukuj Array

3 listopada 2018r. w Gorzycach odbył się XI Powiatowy  Turniej Karate Kyokushin.  Organizatorem imprezy był Gorzycki Klub Karate Kyokushin kierowany przez sensei Krzysztofa Ostrowskiego. W zawodach udział wzięło 115 karateka z okolicznych klubów karate, w śród których była również ekipa zawodników z Leżajskiego Klubu Kyokushin Karate. Reprezentanci leżajskiego Klubu zdobyli jedenaście pierwszych, trzy drugie i dziesięć trzecich miejsc na podium. Poziom rywalizacji był bardzo wysoki, tempo walk i akcje emocjonujące. Gratulujemy występu wszystkim naszym zawodnikom, bo każdy z nich zostawił serce na macie, a same ich walki stały na wysokim poziomie sportowym. Opiekunem naszych zawodników był shihan Dariusz Burda zaś sędziami  sensei Piotr Jeziorowski, senpai Natalia Kondeusz i Anna Szczuka. Udział w zawodach pokryty był między innymi ze środków pochodzących z dotacji z Miasta i Gminy Nowa Sarzyna oraz Powiatu Leżajskiego.
Poniżej przedstawiamy wyniki naszych zawodników.

zawodnik miejsce w kumite miejsce w kata
Wańczyk Amelia 1 -
Rychel  Wojciech 1 3
Maczuga Kewin 1 1
Paszek Emilia 1 -
Szczuka Anna 1 -
Wojtas Oliwia 1 1
Winiarska Julia 1 -
Reichert Weronika 1 -
Kaczorowski Tymon 1 -
Złotek Mikołaj 3 2
Koszałka Aleksandra 2 3
Dubiel Dawid 2 -
Bęben Hubert 3 -
Kaczorowski Igor 3 -
Małecki Oskar 3 -
Grzech Jakub 3 -
Sajdłowska Julia 3 -
Kuryś Michał 3 -
Rychlak Wiktoria 3 - 

Dziękujemy za pomoc
w popularyzacji
KARATE KYOKUSHIN
Find us on Facebook