Strona Główna / Strona Główna / MP Juniorów Młodszych

BumpIn Social Bar

powered by
Bumpin
MP Juniorów Młodszych PDF  Array Drukuj Array

W dniu 21 października w Lublinie odbyły się Mistrzostwach Polski Open Seniorów oraz Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych. W zawodach nasz klub reprezentowała piątka juniorów młodszych: Zielińska Magdalena, Siwiec Patryk, Ner Mateusz, Złotek Mikołaj i Maczuga Damian. Po wygraniu swoich pojedynków do ćwierćfinałów zakwalifikowali się Mateusz i Magda, niestety w walkach o półfinał zabrakło naszej dwójce trochę szczęścia i rywalizację zakończyli na miejscach 5-8. Pozostała trójka naszych zawodników tym razem nie przeszła rundy eliminacyjnej. Opiekunem i sekundantem reprezentantów LKKK był sensei Dariusz Burda.

 

.

 

 

 

Dziękujemy za pomoc
w popularyzacji
KARATE KYOKUSHIN
Find us on Facebook