Strona Główna

BumpIn Social Bar

powered by
Bumpin
Aktualności
Polish Open WKB PDF  Array Drukuj Array

Sukcesem Leżajskiego Klubu Kyokushin Karate zakończył się rozegrany 29 września br. w hali sportowej ZSL im. Bolesława Chrobrego w Leżajsku międzynarodowy turniej Karate Kyokushin "8th Polish Open WKB GC 2018". Rozegrany już po raz ósmy turniej był sukcesem organizacyjnym jaki i sportowym leżajskiego klubu. Sukcesem organizacyjnym bo udało się sprawnie zorganizować i przeprowadzić zawody dla ponad 200, a sportowym ponieważ zawodnicy leżajskiego klubu zajęli pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej.
Więcej…
 
6 Gala KYOKUSHIN CUP PDF  Array Drukuj Array

22 września w Ząbkach odbyła się 6 Gala KYOKUSHIN CUP. Bardzo dobrze zaprezentowała się cztero-osobowa ekipa zawodników Leżajskiego Klubu Kyokushin Karate, która wywalczyła 3 złote i jeden srebrny medal. Natalia Kondeusz w pierwszej walce pokonała Klaudię Borowską – zawodniczkę z Ząbek. Drugi pojedynek stoczyła z Michaliną Chrobot z Ostrowi Mazowieckiej, wygrywając przez wskazanie sędziów.
Więcej…
 
Zapisy do sekcji karate PDF  Array Drukuj Array

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na treningi karate do Leżajska, Nowej Sarzyny i Rudnika nad Sanem. Zapisy bezpośrednio u instruktorów prowadzących zajęcia.
Więcej…
 
WKB Kyokushin Camp PDF  Array Drukuj Array

W dniach 27.08-1.09.2018 w Okunince nad jeziorem Białym odbył się letni obóz karate WKB Poland Open Kyokushin Camp, którego organizatorem był KSW Bushi kierowany przez shihan Pawła Juszczyka. Obóz był otwarty dla zawodników ze wszystkich organizacji kyokushin. Celem obozu było przygotowanie zawodników WKB Poland do sezonu startowego. Treningi były prowadzone przez shihan P. Juszczyk, sensei A. Winek i innych instruktorów WKB.
Więcej…
 
Obóz karate na Ukrainie PDF  Array Drukuj Array

W dniach 29.07-5.08.2018 w Skadovsk na Ukrainie odbył się letni obóz karate kyokushin. Uczestniczyły w nim między innymi zawodniczki Leżajskiego Klubu Karate Kyokushin - Julia Żak, Natalia Kondeusz, Anna Szczuka i Oliwia Wojtas.

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>


Dziękujemy za pomoc
w popularyzacji
KARATE KYOKUSHIN
Find us on Facebook