Strona Główna

BumpIn Social Bar

powered by
Bumpin
Aktualności
XI Turniej w Gorzycach PDF  Array Drukuj Array

3 listopada 2018r. w Gorzycach odbył się XI Powiatowy  Turniej Karate Kyokushin.  Organizatorem imprezy był Gorzycki Klub Karate Kyokushin kierowany przez sensei Krzysztofa Ostrowskiego. W zawodach udział wzięło 115 karateka z okolicznych klubów karate, w śród których była również ekipa zawodników z Leżajskiego Klubu Kyokushin Karate. Reprezentanci leżajskiego Klubu zdobyli jedenaście pierwszych, trzy drugie i dziesięć trzecich miejsc na podium. Poziom rywalizacji był bardzo wysoki, tempo walk i akcje emocjonujące. Gratulujemy występu wszystkim naszym zawodnikom, bo każdy z nich zostawił serce na macie, a same ich walki stały na wysokim poziomie sportowym.
Więcej…
 
Kyokushin Grand Prix PDF  Array Drukuj Array

27 października 2018 roku w hali GOSiR w Wilkowicach (Bielsko Biała), odbył się międzynarodowy turniej karate Grand Prix Beskidów, w którym 187 zawodników z 18 klubów z Polski, Łotwy i Ukrainy rywalizowało w konkurencji kumite i kata. Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Leżajskiego Klubu Kyokushin Karate, którzy zdobyli 7 punktowanych miejsc. Zawodniczki Julia Winiarska, Amelia Wańczyk i Julia Sajdłowska zdobyły w swoich kategoriach drugie miejsca, na trzecim miejscu rywalizację zakończyli Hubert Kyc, Gabriela Wanat i Aleksandra Koszałka. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Emilia Paszek, która wygrywając trzy walki przed czasem w kumite młodziczek – 45 kg zdobyła pierwsze miejsce.
Więcej…
 
Gala DSF PDF  Array Drukuj Array

19 listopada w hali sportowej Polivalenta położonej w Piatra Neamt (Ruminia) odbyła się profesjonalna sportowa Gala DSF. Szybkie ciosy, świetna technika, sportowe emocje towarzyszyły przez cały czas trwania tego niezwykłego widowiska. Podczas gali można było zobaczyć trzynaście walk, jedna walka przeprowadzona była w formule Karate Kyokushin knock down, jedna w przepisach Taekwondo i jedenaście walki w formule K-1. Organizatorem imprezy była rumuńska organizacja Dynamite Fighting Show (DSF), a jednym z sędziów sensei Piotr Jeziorowski.

 
Brąz na Mistrzostwach Polski PDF  Array Drukuj Array

20 października 2018 w hali Sportowo-Widowiskowej w Tarnowskich Górach odbyły się XIX Mistrzostwa Polski Kyokushin Open seniorów oraz Mistrzostwa Polski Kyokushin Juniorów Młodszych (14-15 lat) z udziałem 241 zawodników z 81 klubów karate zrzeszonych w Polskim Związku Karate. Organizatorem mistrzostw był Tarnogórski Klub Sportowy Karate prowadzony przez shihan Bogdana Lubosa, sędzią głównym był shihan Andrzej Drewniak.
Więcej…
 
Nagrody z Powiatu PDF  Array Drukuj Array

Nagrodę Powiatu Leżajskiego za aktywność społeczną w dziedzinie sportu przyznano m.in. trenerowi Dariuszowi Burdzie. Ponadto nagrodzono zawodników Leżajskiego Klubu Kyokushin Karate, za wyniki we współzawodnictwie krajowym i międzynarodowym: Izabelę Dec, Julię Żak, Oliwię Wojtas, Magdalenę Zielińską, Mateusza Nera, Kacpra Potaczałę, Annę Szczukę, Natalię Kondeusz, Mikołaja Srokę (zawodnicy Leżajskiego Klubu Kyokushin Karate).
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>


Dziękujemy za pomoc
w popularyzacji
KARATE KYOKUSHIN
Find us on Facebook