Strona Główna / Strona Główna / XIX Mistrzostwa Podkarpacia

BumpIn Social Bar

powered by
Bumpin
XIX Mistrzostwa Podkarpacia PDF  Array Drukuj Array

W dniu 27 maja 2017r. w Krośnie odbyły się XIX Mistrzostwa Podkarpacia Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży. Organizatorem Mistrzostw był Krośnieński Klub Kyokushin Karate kierowany przez shihan Ramana Woźniaka, a sędzią głównym turnieju shihan Tadeusz Krygowski. Turniej rozegrany został w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W zawodach uczestniczyło 267 zawodników z 21 klubów zrzeszonych w Podkarpackim Okręgowym Związku Karate. Skromna 17 osobowa ekipa zawodników z Leżajskiego Klubu Kyokushin Karate zdobyła łącznie 13 medali w tym 2 złote, 4 srebrne i 7 brązowych. Drużynowo zajęliśmy 2 miejsce przegrywając z dużo liczniejszą ekipą z Krosna. Składamy gratulacje dla wszystkich zawodników i całej naszej ekipy.

Mendyk Agnieszka 3 -

Ponadto w mistrzostwach uczestniczyli zawodnicy: Emilia Paszek, Aleksandra Łokaj, Bartłomiej Urban, Jakub Maszewski, Zuzanna Ćwikła, Konrad Rejman. Kierownikiem ekipy był Sensei Piotr Jeziorowski, sędziami sensei Izabela Dec, Maciej Jeziorowski i Piotr Jeziorowski, a sekundantami Bogdan Bogdanowicz, Wojciech Sroka, Zbigniew Zieliński. Jeszcze raz gratulacje dla całej ekipy.