BumpIn Social Bar

powered by
Bumpin
Grand Prix Polski PDF  Array Drukuj Array

Doskonale zaprezentowali się nasi zawodnicy zdobywając 3 złote i jeden brązowy medal w Grand Prix Polski w Kielcach!

Grand Prix Polski Karate Kyokushin odbył się w halach wystawienniczych „Targi Kielce” dniu 22. Kwietnia 2017 roku w ramach Ogólnopolskiego FIT WEEKEND 22-23.04.2017r. W turnieju udział wzięło 135 zawodników z 15 klubów reprezentujących organizacje KWF, WKO, WKB, IKO, IKO Matsushima i Nakamura Dojo. Sędzią głównym  był Shihan Krzysztof Borowiec 5 dan WKO. Skromna 4 osobowa ekipa zawodników Leżajskiego Klubu Kyokushin Karate wywalczyła 3 złote, jeden brązowy medal i tytuł najlepszej zawodniczki turnieju dla Izabeli Dec. Złote medale zdobyli Kacper Potaczała, Anna Szczuka, Izabela Dec. Trudną przeprawę miała Oliwia Wojtas, która walczyła w kategorii open. Oliwia wygrała dwie walki i w pojedynku półfinałowym  po bardzo ładnej wyrównanej i zaciętej walce przegrała z zawodniczką o 10 kg cięższą. Ostatecznie Oliwia swój udział zakończyła na trzecim miejscu zdobywając brązowy medal.

FIT WEEKEND w Kielcach to także ciekawe wystawy oraz wielu producentów suplementów diety i odżywek dla sportowców. Podczas imprezy można było zobaczyć  Mistrzostwa Polski w Kulturystyce, Puchar Polski w wyciskaniu sztangi leżąc, Puchar Polski Muaytay, Maraton indoor cycling i wiele atrakcji.  Było co robić i można było spotkać bardzo wielu sportowców i celebrytów.

Opiekunem i sekundantem naszych zawodników był sensei Dariusz Burda. Udział w turnieju pokryty był między innymi ze środków pochodzących z dotacji z Urzędu Miasta i Gminy Nowa Sarzyna i Powiatu Leżajskiego.