Strona Główna / Strona Główna / Ostrów Mazowiecka 2016

BumpIn Social Bar

powered by
Bumpin
Ostrów Mazowiecka 2016 PDF  Array Drukuj Array

29 maja 2016 w Ostrowi Mazowieckiej odbył się ,,XII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży’’. W turnieju wzięło udział 200 zawodników z 20 klubów z Polski. Jedyny reprezentant naszego klubu Kornel Brzyski zajął 1 miejsce w kumite. Gratulacje !!!

14 maja 2016 roku w Rudzie Śląskiej odbył się II Puchar Śląska Dzieci i Młodzieży Karate Kyokushin. Udział wzięło 280 zawodników z 23 klubów. Sędzią głównym był sensei Edward Urbańczyk 4 Dan. Z naszego klub startował  Kornel Brzyski, który zdobył srebrny medal. Jeszcze raz gratulacje!

W sobotę 6 marca w Zambrowie odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Miasta Zambrów. W turnieju tym wystartowało ponad 350 zawodników z 25 klubów oraz zawodnicy z Białorusi. Nasz klub reprezentował Kornel Brzyski, który zdobył 2 miejsce. Gratulacje!

 

Dziękujemy za pomoc
w popularyzacji
KARATE KYOKUSHIN
Find us on Facebook