BumpIn Social Bar

powered by
Bumpin
Mazovia CUP 2016 PDF  Array Drukuj Array

20 marca 2016r. w Piasecznie pod Warszawą odbyła się kolejna już V edycja Turnieju Karate Kyokushin "IKO Mazovia CUP ”. W turnieju wzięło udział 392 karateka z 32 klubów z terenu całej Polski. Zawody odbywały się formule full contact według przepisów światowej organizacji IKO. Skromna ośmioosobowa ekipa naszego Klubu zdobyła 1 złoty, 4 srebrne i jeden brązowy medal. Złoto wywalczył Kornel Brzyski, drugie miejsca Julia Żak, Natalia Kondeusz, Mateusz Ner i Hubert Fleszar, a na trzecim miejscu podium stanęła Anna Szczuka. Oprócz wymienionych medalistów w naszej ekipie uczestniczyli jeszcze zawodnicy Maciej Mach, Oliwia Wojtas oraz sekundanci sensei Dariusz Burda, senpai Piotr Kondeusz i Jan Brzyski. Turniej ten były doskonałym sprawdzianem przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy, które odbędą się 21 -22 maja w Warnie. Kolejne nasze zawody na których będziemy szlifować formę to start  w Mistrzostwa Białorusi. Udział w zawodach pokryty był między innymi ze środków pochodzących z dotacji z Miasta i Gminy Nowa Sarzyna.