Strona Główna / Strona Główna / Mistrzostwa Makroregionu 2016

BumpIn Social Bar

powered by
Bumpin
Mistrzostwa Makroregionu 2016 PDF  Array Drukuj Array

18 medali i dwa drużynowe pudła dla naszego klubu!

12 marca 2016 roku w hali widowiskowej Zespołu Szkół Licealinych w Leżajsku odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Południowego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Karate Kyokushin, w których łącznie wystartowało 223 zawodników z 32 klubów karate z województw małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego. Organizatorem Mistrzostw był Leżajski Klub Kyokushin Karate kierowany przez sensei Dariusza Burdę. Sędzią głównym był shihan Andrzej Krawontka, sędzią technicznym shihan Roman Woźniak. Uroczystego otwarcia zawodów w obecności Burmistrza Miasta Leżajsk Pana Andrzeja Janasa i Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Sarzyna Pana Andrzeja Rychla dokonał Poseł ziemi leżajskiej Pan Jerzy Paul.

Na Mistrzostwach Makroregionu Południowego zawodnicy Leżajskiego Klubu Kyokushin Karate wywalczyli 10 medali i 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej, natomiast Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików 8 medali i 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej oraz 10 ministerialnych punktów. Gratulacje dla całej ekipy!

Serdecznie dziękujemy gościom za przybycie na organizowane przez nasz klub zawody. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, za pomoc w przygotowaniach do turnieju w piątek i przeprowadzeniu go w sobotę. Za sprawną organizację zawodów podziękowania należą się również Posłowi ziemi leżajskiej Panu Jerzemu Paul, władzom samorządowym regionu na czele z Burmistrzem Miasta Leżajsk Panem Andrzejem Janasem, Burmistrzem Miasta i Gminy Nowa Sarzyna Andrzejem Rychel, dyrekcji Zespołu Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego w Leżajsku, nowosarzyńskiej Telewizji Kablowej „LOKALTEL”, Ośrodkowi Kultury w Nowej Sarzynie, działaczom i sympatykom leżajskiego klubu oraz służbom medycznym i licznej publiczności. Współorganizatorem turnieju był Podkarpacki Okręgowy Związek Karate, Podkarpacka Federacja Sportu, a Patronat nad imprezą objęli Ambasada Japonii w Polsce, Wojewoda Podkarpacki Pani Ewa Leniart i Marszałek województwa Podkarpackiego Pan Władysław Ortyl.

 

 

Wyniki MMP

Wyniki MMM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komunikat Mistrzostw

Zgoda Młodzik

Zgoda Junior

Formularz zgłoszeniowy

PATRONATY

 

 

Dziękujemy za pomoc
w popularyzacji
KARATE KYOKUSHIN
Find us on Facebook