powered by
Bumpin
Sezon 2010
Wigilijne "Morsowanie" PDF  Array Drukuj Array

24 grudnia w Nowej Sarzynie grupa członków i zawodników Leżajskiego Klubu Kyokushin Karate uczestniczyła w kąpieli "Morsów".

Zobacz zdjęcia

Egzamin grudzień 2010 PDF  Array Drukuj Array

Serdeczne gratulacje dla senpai Artura Wziątki, który w niedzielę zdał egzamin na stopień 1 kyu!. Również gratulujemy zdania egzaminu na wysokie stopnie szkoleniowe 2 kyu! senpai Iwonie Turosz, Leszkowi Kurasz, Adamowi Tokarz i Pawłowi Szalewiczowi oraz wszystkim, którzy uczestniczyli w egzaminie.

Osu,

Zarząd Klubu

Fotki z Egzaminu Karate i Kyokushin "Mors"

317 zawodników PDF  Array Drukuj Array

W sobotę 18 grudnia 317 zawodników z 24 klubów zrzeszonych w Polskim Związku Karate stanęło do walki w XI Turnieju Karate Kyokushin dla Dzieci i Młodzieży o Puchar Burmistrza Józefowa. Zawody były rozgrywane w konkurencjach kumite semi i lekki kontakt. W tak bardzo dobrze obsadzonym turnieju karate skromna 8 osobowa reprezentacja Leżajskiego Klubu Kyokushin Karate wywalczyła aż 5 miejsc medalowych.
Więcej…

Nie zwalniamy tempa PDF  Array Drukuj Array

Leżajscy Karatecy nie zwalniają tempa – relacja z II Ogólnopolskiego Mikołajkowego Turnieju Karate Kyokushin w Brzostku – 12.12.2010r.
Więcej…

Wspaniały Sukces ! PDF  Array Drukuj Array

W minioną sobotę 11 grudnia w Zamościu odbył się XXVII Puchar Polski Seniorów Karate Kyokushin. W zawodach wzięło udział 79 karateka z 37 ośrodków. Organizatorem był Zamojski Klub KarateKyokushin kierowany przez sensei Krzysztofa Polichę. Wyśmienicie zaprezentował się zawodnik naszego klubu Marcin Olszowy, który zajął III miejsce w kumite full kontakt do 65kg. Bój o finał Marcin przegrał  z triumfatorem tej kategorii. Bardzo ładną wyrównaną walkę stoczyła Iwona Turosz przegrywając przez wskazanie sędziów dopiero w dogrywce z zawodniczką gospodarza imprezy. Iwona swój udział zakończyła na 6 miejscu. Leżajski Klub Kyokushin Karate reprezentował też sensei Dariusz Burda, który sędziował wszystkie walki finałowe. Sekundantem naszych zawodników był senpai Ogar. Składamy serdeczne gratulacje.