powered by
Bumpin
Aktualności
GPB 2017 PDF  Array Drukuj Array

25 listopada 2017 roku w hali GOSiR w Wilkowicach, odbyło się III Otwarte Grand Prix Beskidów Karate Kyokushin. Zawody zgromadziły 223 zawodników z 24 klubów z Polski, Łotwy i Ukrainy z wielu organizacji karate kontaktowego (WKB, WKO, IKO, KWF, Oyama, Uechi-Ryu). Zwiększyło to widowiskowość oraz poziom walk. W konkurencji kumite i kata zawodnicy LKKK zdobyli aż 8 punktowanych miejsc. Pierwsze miejsca w kumite zdobyły – Oliwia Wojtas, Magdalena Zielińska, Natalia Kondeusz, na drugim miejscu rywalizację zakończyła Anna Szczuka, a na trzecim Mikołaj Złotek, Agnieszka Mendyk i Aleksandra Koszałko. Dodatkowo w konkurencji kata Natalia zajęła 3 miejsce. Opiekunem naszych zawodników był sensei Dariusz Burda.

Turniej w Końskiem PDF  Array Drukuj Array

Ponad 350 zawodników z 34 ośrodków z całej Polski zmierzyło się na tatami 19 listopada 2017r. w Końskiem na IV Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Ziemi Koneckiej. Leżajski Klub Kyokushin Karate reprezentowało 4 karateka - zdobyliśmy cztery puchary. Drugie miejsca w swoich kategoriach wagowych zajęli: Patryk Siwiec, Magdalena Zielińska i Oliwia Wojtas na trzecim miejscu rywalizację zakończył Kacper Potaczała. Organizatorem zawodów była Sensei Beata Kij z Koneckiej Sekcji Karate, a sędziom głównym Shihan Tomasz Basiak. Opiekunem naszych zawodników był sensei Dariusz Burda.

Zawody w Gorzycach PDF  Array Drukuj Array

W sobotę 18 listopada 2017r. w Gorzycach odbył się X Turniej Kyokushin Karate, którego organizatorem był Gorzycki Klub Karate Kyokushin, a współorganizatorem Starostwo Powiatowe w Tarnobrzegu. W imprezie udział wzięło około 100 zawodników z okolicznych klubów karate. W zawodach uczestniczyła również ekipa zawodników z Leżajskiego Klubu Kyokushin Karate w składzie: Kewin Maczuga, Damian Maczuga, Jakub Grzech, Agnieszka Mendyk, Marta Kulec i Magdalena Łętek oraz opiekun sensei Piotr Jeziorowski.
Więcej…

7 medali w Józefowie PDF  Array Drukuj Array

Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi zawodnicy w minioną sobotę 4 listopada w Józefowie pod Warszawą na XVIII Turniej Karate Kyokushin. Ekipa LKKK wywalczyła trzy pierwsze miejsca – Sroka Mikołaj, Zielińska Magdalena i Kondeusz Natalia, jedno drugie miejsce – Wojtas Oliwia oraz 3 trzecie miejsca – Kondeusz Natalia (kumite seniorki – 60 kg), Wojtas Oliwia kata i Grzech Jakub kumite. W składzie reprezentacji LKKK był jeszcze Maczuga Damian, który po przegranej pierwszej walce odpadł z dalszej rywalizacji. W zawodach wzięło udział 270 zawodników z Polski, Łotwy i Rosji. Opiekunem zawodników był sensei Dariusz Burda.