Bumpin
Aktualności
Puchar Polski 2018 PDF  Array Drukuj Array

Drużynowe srebro w Pucharze Polski!
8 grudnia 2018 w Szczecinku odbył się Puchar Polski Karate Kyokushin. W imprezie wzięło udział 460 zawodników z 76 klubów zrzeszonych w Polskim Związku Karate. Ekipa zawodników Leżajskiego Klubu Kyokushin Karate przywiozła 5 medali oraz drużynowe wice mistrzostwo Pucharu Polski juniorów, juniorów młodszych i młodzików oraz tytuł najlepszej zawodniczki tej imprezy.
Więcej…

Puchar Stolicy Wikliny PDF  Array Drukuj Array

26 stycznia 2019 roku w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem odbędzie się Międzynarodowy Turniej Karate o Puchar Burmistrza „Polskiej Stolicy Wikliny”. Sportowe zmagania już po raz ósmy zorganizuje Leżajski Klub Kyokushin Karate oraz samorząd Rudnika nad Sanem. Zapraszamy wszystkie kluby Kyokushin bez względu na reprezentowaną organizację.

Regulamin

Zgoda na start

Formularz zgłoszeniowy

Więcej…

6 medali na Pucharze Europy PDF  Array Drukuj Array

W dniach 24-25 listopada w Warszawie na Pucharze Europy w Karate Kyokushin reprezentantki Leżajskiego Klubu Kyokushin Karate z sekcji w Nowej Sarzynie wywalczyły cztery złote i dwa srebrne medale. Po rywalizacji w kumite i kata z zawodniczkami z Białorusi, Bułgarii, Grecji, Niemiec, Izraela, Szwajcarii, Łotwy, Słowacji, Rumunii, Kazachstanu, Rosji, Hiszpanii, Ukrainy, Czech oraz Polski - Oliwia Wojtas została dwukrotną złotą medalistką Pucharu Europy, Natalia Kondeusz zdobyła złoty medal w kumite i srebrny w kata, Julia Żak złoto w kumite, a Anna Szczuka swój start w kumite zakończyła na drugim miejscu.
Więcej…

Przyszli Mistrzowie PDF  Array Drukuj Array

Mistrzostwo Polski po raz kolejny PDF  Array Drukuj Array

5 medali i tytuł Mistrzyni Polski przyjechał do Nowej Sarzyny.

Mistrzostwa Polski Młodzieżowców 18-21 lat oraz Juniorów 16-17 lat, które odbyły się 10 listopada 2018 roku w Ełku za nami. W turniejach startowało 192 karateka z 62 klubów zrzeszonych w Polskim Związku Karate. Świetnie zaprezentowali się zawodnicy nowosarzyńskiej sekcji Leżajskiego Klubu Kyokushin Karate, którzy w kumite (walka) zdobyli 5 medali.  Julia Żak, Anna Szczuka, Hubert Fleszar i Kewin Maczuga,  w swoich kategoriach wiekowo wagowych wywalczyli brązowe medale. Wisienką na torcie jest wynik  jaki osiągnęła aktualna Mistrzyni Europy - Natalia Kondeusz, która przebojowo zdobyła złoty medal i tytuł Mistrzyni Polski w kategorii Młodzieżowiec U21 do 65 kg.